שאלות ותשובות

אנחנו יודעים שזה עלול טיפה לבלבל, לכן הכנו תשובה לכל שאלה

מי אתם? אתם חברה סולארית? חברת התקנה?

אז התשובה היא שלא זה ולא זה. אנחנו לא חברה סולארית וגם לא מתקינים מערכות סולאריות בשטח. אנחנו "חיה חדשה" בעולם הסולארי ובאנו לשנות את חוקי המשחק. ישנן מעל 300 חברות וכל אחת מהן תספר לכם שהיא הכי טובה. בזכותנו - הבחירה מבין החברות היא פשוטה!
אנחנו GreenDays, פלטפורמה מתקדמת שעורכת עבורכם השוואה מבין מבחר הצעות, על מנת לאתר את ההצעה הטובה ביותר. אנחנו כאן לצידכם ובשבילכם!

איך אתם עושים זאת?

באמצעות הפיכת התהליך לדיגיטלי, מהיר, שקוף ואיכותי. כן כן, אנחנו הופכים את תהליך רכישת המערכת הסולארית להיות פשוט וקל (ואפילו כיף!), ממש כמו שמזמינים טיסה או מלון. GreenDays עושה את העבודה הקשה בשבילכם ומבצעת סימולציות חיזוי מתקדמות המבוססות על הפרמטרים הטכניים והכלכליים של כל הצעה. זאת על מנת שיהיה לכם קל להשוות ולקבל את ההחלטה.

כיצד נדע מהי החברה המתאימה ביותר עבורנו?

לאחר הרשמה עשרות חברות יתחרו עליכם. כל הנתונים יוזנו ישירות למערכת שלנו והאלגוריתם המתקדם שלנו יבצע חיזוי מדויק לתשואה של כל אחת מההצעות. באזור האישי תוצג לכם השוואה של יותר מ-30 פרמטרים עם המלצה המדויקת עבורכם (לפי הקטגוריות - פיננסי, טכני, מפרט, אחריות ושירות, סביבתי ועוד). כל הנתונים מוצגים בצורה ברורה ושקופה, ולכם נשאר רק לבחור!

כיצד אדע האם משתלם לי להתקין מערכת סולארית על הגג?!

באמצעות המערכת לחישוב פוטנציאל סולארי של GreenDays כל אחד יכול לבדוק בעצמו! כן זה בחינם! תוך כ-3 דק' תוכלו לקבל הערכה מדויקת ולדעת אחת ולתמיד האם משתלם לכם להקים מערכת סולארית. בסיום החישוב תקבלו הערכת תשואה, זמן החזר ההשקעה, הכנסה השנתית, רווח ב-25 שנה, גודל המערכת סולארית ואת התמורה הסביבתית שתיווצר מההתקנה.

כיצד מערכת חיזוי הפוטנציאל הסולארי שלכם עובדת?

להבדיל מכל מיני מחשבונים פשוטים שיש באינטרנט, המערכת המתקדמת שלנו באמת מחשבת את תפוקת האנרגיה הצפויה במיקומכם, בכל יום ושעה למשך 25 שנה! המערכת תנסה להציב כמה שיותר פאנלים באזורים עם הקרינה הגבוהה ביותר, תייצר הדמייה תלת מימדית ותריץ סיומולציות שמש מורכבות המתחשבות בזווית הפאנל אל מול השמש בכל יום בשנה. זאת בכדי לחשב את כמות האנרגיה המופקת בדיוק הגבוה ביותר. המערכת מתחשבות ביותר מ-50 פרמטרים לרבות קרינה, טמפ', עננות באזורכם, הפסדים חשמלים ועוד... את התוצאות אנו מתרגמים למונחים כלכליים בכדי שתדעו כמה כסף באמת הגג שלכם שווה.

האם אתם לוקחים בחשבון ירידת תפוקה של הפאנלים ועלויות תחזוקה?

התשובה היא כן! בכדי שתדעו את הרווח האמיתי הצפוי לכם, נדרש חישוב מורכב של הרבה מאוד פרמטרים שרק מערכות חישוב מתקדמות כשלנו יכולות לחשב. אנחנו מתחשבים בירידת תפוקה של הפאנלים, עלויות תחזוקה צפויות, הפסדים הנגרמים מהצללות ואף הצטברות אבק (כי בינינו - למי יש כוח לעלות כל יום לגג?) אצלנו תקבלו את התמונה האמיתית, בלי כל מיני סיפורים.

בשביל מה צריך את האלגוריתם שלכם?

במשך תקופה ארוכה עמלנו על פיתוח אלגוריתם אשר מנתח את הכדאיות של הצעות מחיר שונות. נשמע טריוויאלי? אז זהו, שלא... תפוקה של מערכת סולארית מושפעת מפרמטרים רבים, לרבות רכיבי המערכת (פאנלים, ממיר, אופטימייזרים, כבלים וכו'), תכנון המערכת וזוויות הפאנל אל מול השמש, קרינת השמש באזורכם ומשתנים סביבתיים נוספים. אנחנו רואים במערכת סולארית כהשקעה, וכמו כל השקעה, צריך להסתכל על הנתונים בכדי שתקבלו את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

רגע... אז אם השירות שלכם בחינם עבורי, כיצד אתם מרוויחים?

אנחנו אורזים את כל הנתונים הטכנים של הפרויקט וחוסכים לחברות השותפות שלנו זמן יקר ועלויות שיווק ומכירה. עבור שירות זה אנו גובים מהחברה עמלה סמלית. Win-Win-Win לכולם! לא אכפת לנו מי תבחרו, העיקר שתבחרו מערכת סולארית ותדעו מה אתם מקבלים!

למה כדאי לי להרשם אליכם לשירות?

כשקונים דירה צריך יועץ משכנתאות וכשקונים מערכת סולארית צריך את GreenDays! בתהליך פשוט, קצר וללא עלות, GreenDays תדאג שעשרות חברות סולאריות באזורכם יתחרו עליכם. תוך זמן קצר, תקבלו השוואה טכנית-כלכלית מדויקת בין כל הצעות המחיר שהתקבלו. בכדי שתקבלו את המערכת הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם.

ב-GreenDays אנחנו לא מוכרים מערכת סולארית אנחנו פשוט דואגים שתרוויחו יותר

אם יש לכם גג פנוי ואין לכם עדין מערכת סולארית, אתם במקום הנכון.
השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

השאירו פרטים לייעוץ חינם וללא התחייבות