הטכנולוגיה שלנו

אף אחד לא מספר לכם שחיזוי אנרגטי ופיננסי של מערכת סולארית הוא דבר מורכב! לא משנה אם אתה מהנדס חשמל או את מהנדסת חלל. חישוב מדויק של התפוקה של מערכת סולארית דורש שימוש בתוכנות מורכבות המריצות מודלים פיזיקליים בהתאם לנתוני הסביבה. אנחנו פיתחנו אלגוריתם כזה עבורכם ועכשיו הגיע הזמן להשוויץ.

מדריך כללי | עודכן: 30/06/23 | 2 דק' קריאה

מהתכנון, המפרט, ההצללות, המחיר ועד הרגולציה - כל אלו משפיעים בצורה דרסטית על תשואת המערכת, אשר יחד עם מרכיבי האחריות והשירות, מהווים שיקול משמעותי בבחירת ההצעה הטובה ביותר עבורכם.

חישוב ייצור האנרגיה של מערכת סולארית הוא מורכב מאוד, מכיוון שמדובר בבעיה פיזיקלית. השמש נעה במסלול משתנה מסביב לפאנלים הסולאריים, הקרינה והטמפרטורות משתנים במשך שעות היום ולאורך ימות השנה, וישנם עשרות הפסדים הנובעים מגורמים כמו הצללות, חום ואבק.

בשל הקושי לעשות חישובים מורכבים לכל פרויקט סולארי (השימוש בתוכנות עולה כסף ולוקח הרבה זמן), לרוב תשמעו שמשתמשים בתעשיה במושג שנקרא שעות שמש. מדובר בכלל אצבע שמשמעותו היא כמה חשמל (בקוט"ש) תייצרו בשנה אחת לכל 1 קילו-וואט שיותקן לכם על הגג.

"אנחנו כאן כדי לומר דיייי, זוהי הערכה גסה מדי. יש כל כך הרבה גורמים נוספים המשפיעים על הייצור האנרגטי ולא ניתן להשוות בצורה זו בין ההצעות השונות באופן אובייקטיבי"

כללי האצבע הנהוגים בישראל נעים בין 1600 ל-1800 שעות שמש כתלות במיקום הגיאוגרפי ולרוב משתמשים במספר הממוצע - 1700 שעות שמש.

אנחנו כאן כדי לומר דיייי, זוהי הערכה גסה מדי. יש כל כך הרבה גורמים נוספים המשפיעים על הייצור האנרגטי ולא ניתן להשוות בצורה זו בין ההצעות השונות באופן אובייקטיבי.

בדיוק מהסיבה הזאת פיתחנו ב-GreenDays מערכת ייחודית, אשר דואגת לספק עבורכם את כל המידע הנדרש משלב הבדיקה הראשונית ועד לסגירת החוזה, ללא כל עלות.

אז איך זה עובד?

בשלב הראשון אנחנו מבצעים בדיקה ראשונית אך יסודית של הפוטנציאל הסולארי, באמצעות ניתוח מידע ממפת תצלום אוויר. האלגוריתם שלנו משתמש בסדרה של הצבות על מנת למקסם את שטח הגג ולחזות בצורה מדויקת את גודל המערכת הצפוי, תכנון המערכת האופטימלי ואת התפוקה (ייצור החשמל) והרווחים הצפויים - בין אם מדובר בבית, בניין משותף, סככה חקלאית או אפילו חממה.

הדמיה של פאנלים סולארים

באמצעות סימולציית החיזוי של GreenDays, המסתמכת על ממוצעי קרינה וטמפרטורות לאורך השנה באזורכם, אנו מעריכים את תפוקת המערכת הצפויה, תוך ביצוע ניתוח פיננסי מקיף לרווח הצפוי במשך 25 שנות חיי המערכת.

"סימולציית החיזוי המתקדמת של GreenDays מסתמכת על ממוצעי קרינה וטמפרטורות לאורך השנה באזורכם, תוך התחשבות בתנועת השמש וכלל ההפסדים הצפויים"

בשלב הבא, אנחנו מזמינים אתכם לקבל הצעות מחיר דרך המערכת שלנו.
אנו לא סתם אוספים עבורכם הצעות מחברות סולאריות מובילות. כל הצעה נכנסת למערכת ייחודית שפיתחנו אשר מנתחת את ההצעה והתפוקה האנרגטית בזכוכית מגדלת בהיבטי התכנון, המפרט, פרטי המחיר ורכיבי האחריות והשירות.

לאחר שההצעות עוברות בסימולציית החיזוי המתקדמת שלנו, הן משוות ביחס להצעות אחרות על סמך מעל ל-30 פרמטרים שונים, בהם כדאיות פיננסית, איכות הרכיבים ודירוג רמת השירות והאחריות בכל הצעה. כמו כן, ניתן גם לבחון אלטרנטיבות כלכליות כמו השכרת הגג או לקיחת מימון מלא מהבנק.

מה נשאר לכם לעשות?

ברגע שמתקבלות מעל ל-3 הצעות ובכל פעם שתתקבל הצעה נוספת, אתם תקבלו הודעה עם קישור לאזור האישי בו תוכלו להשוות בין כל ההצעות. לכם נשאר רק לבחור את ההצעה המתאימה לכם ביותר.
אגב, במידה ואתם מעוניינים לקבל הצעות מימון אטרקטיבית, ניתן לעשות זאת גם בלחיצת כפתור.

רוצים לשמוע עוד? מוזמנים לקרוא את הכתבות שלנו

מצאתם טעות? יש לכם רעיון לכתבה? כתבו לנו

ב-GreenDays אנחנו לא מוכרים מערכת סולארית אנחנו פשוט דואגים שתרוויחו יותר

אם יש לכם גג פנוי ואין לכם עדין מערכת סולארית, אתם במקום הנכון.
השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

השאירו פרטים לייעוץ חינם וללא התחייבות